+48 501-959-450 grafikstudio@gmail.com

Tworzenie stron internetowych

Projektowanie nowoczesnych, responsywnych i funkcjonalnych stron www

Zamów wykonanie nowoczesnej strony internetowej, dopasowanej do swoich indywidualnych potrzeb i oczekiwań.

Strony internetowe tworzone są w oparciu o nowoczesne rozwiązania, posiadają przemyślaną konstrukcję i atrakcyjna szatę graficzną, dzięki temu są przejrzyste, funkcjonalne i użyteczne. System WordPress z motywem DIVI lub sprawdzony, autorski system Xpert CMS 2.0, zapewni Ci wygodę obsługi strony oraz niezawodność działania na wiele lat !

Co mogę dla Ciebie zrobić:

Strony oparte o nowoczesny, autorski CMS

Strony wykonane na CMS WordPress

Sklepy internetowe autorskie i WooCommerce

Strony wizytówki html bez panelu zarządzania

Xpert CMS 2.0

Autorski system XPERT CMS 2.0 to bardzo nowoczesne i zaawansowane narzędzie do zarządzania treścią i wieloma funkcjami na stronie internetowej. Pozwala na wygodne, samodzielne wprowadzanie zmian w treści merytorycznej, między innymi wymianę zdjęć, dodawanie nowych kategorii oraz edycję menu, a wszystko to w łatwy i intuicyjny sposób.
Ogromnym plusem tego rozwiązania jest to, że przy zastosowaniu systemu Xpert CMS 2.0, strony internetowe można tworzyć w bardzo elastyczny sposób, dopasowując wszystkie funkcje do indywidualnych potrzeb klienta. każdy moduł i funkcjonalność może być przygotowana od podstaw tak, jak klient sobie tego życzy. Szata graficzna wykonywana jest również całkowicie od podstaw. Niemal każdy element i każdy moduł można dowolnie dostosowywać i modyfikować. System ten przeznaczony jest zatem dla osób poszukujących najwyższej jakości, profesjonalnych i bezkompromisowych rozwiązań.

System Xpert CMS 2.0 posiada bardzo intuicyjny i łatwy w obsłudze panel administracyjny, który pozwala na szybkie wprowadzanie zmian na stronie.

WordPress

Strony oparte o system WordPress z zastosowaniem nowoczesnego, szeroko konfigurowalnego motywu DIVI, to doskonałe rozwiązanie dla osób które oczekują nowoczesnej strony, w pełni responsywnej – dopasowanej do urządzeń mobilnych, w korzystnej cenie. Panel WordPress DIVI umożliwia bardzo wygodne zarządzanie treścią, oraz poszczególnymi elementami strony, jak i modułami. Możesz zatem dowolnie zmieniać, przestawiać i dodawać nowe elementy, oraz budować zawartość strony podobnie jak z klocków. Dzięki różnego rodzaju efektom, stronę można wzbogacić o ciekawe animacje, przewijane tła, oraz inne elementy zwiększające atrakcyjność wizualną strony i poszerzające jej funkcjonalność.

Dużym plusem jest korzystna cena wykonania strony przy zastosowaniu WordPress, oraz możliwość rozbudowy strony o wiele dodatkowych wtyczek.

Najmocniejsze atuty:

 

N

Wiedza poparta wieloletnim doświadczeniem

 

N

Stosowanie nowoczesnych rozwiązań

 

N

Wsparcie techniczne, umowa i pisemna gwarancja

 

N

Stały, szybki kontakt, możliwość stałej współpracy

 

Przedstawione na stronie internetowej informacje, nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego

Call Now Button