+48 501-959-450 grafikstudio@gmail.com

Pozycjonowanie stron – SEO

Skuteczne, naturalne pozycjonowanie stron internetowych w Google.pl

Pozycjonowanie stron to skuteczny i popularny sposób na zaprezentowanie strony i swojej firmy w internecie, oraz dotarcie do potencjalnych klientów. Na przestrzeni ostatnich lat sposób pozycjonowania i metody którymi się pozycjonuje strony znacząco się zmieniły, a to za sprawą głównie stałych i częstych ostatnio zmian algorytmów Google, które mocno zweryfikowały wszystkie dotychczasowe metody.

Obecnie kluczową rolę odgrywa pozycjonowanie ręczne, naturalne, w dużej mierze oparte o content marketing, bez użycia automatycznych narzędzi. Liczy się teraz jakość a nie ilość, bardzo wzrosło także znaczenie treści jaką prezentuje strona. Kluczową rolę stanowi również dywersyfikacja linków, czyli umiejscowienie linków w zróżnicowanych lokalizacjach.

Modele rozliczania za pozycjonowanie

Pozycjonowanie za efekt

Ten wariant stosowany jest wyłącznie dla fraz o niskiej konkurencyjności. W wariancie tym nie ma żadnych opłat wstępnych, żadnych zaliczek, ani opłaty abonamentowej. Płatność następuje tylko za efekt, czyli tylko w sytuacji, gdy pozycjonowana strona na ustaloną frazę kluczową znajdzie się w TOP10 wyników w wyszukiwarce Google.pl. Za dalsze pozycje strony w wynikach wyszukiwania (11 i dalej ) nie są naliczane żadne opłaty.

Model rozliczania MIX

Ten wariant stosowany jest dla trudniejszych i bardziej konkurencyjnych fraz. Pozycjonowanie odbywa się wg modelu rozliczania MIX – jest to stała miesięczna opłata, naliczana od momentu podpisania umowy + premia za osiągnięcie efektu jakim jest wystąpienie danej frazy kluczowej w TOP10. Ta stała opłata przeznaczona jest przede wszystkim na opłaty związane z umieszczaniem linków w płatnych serwisach zewnętrznych, oraz na przygotowanie artykułów tematycznych przez copywritera. Umowę w tym wariancie można rozwiązać w dowolnej chwili, z miesięcznym wypowiedzeniem bez żadnych kar umownych i żadnych zobowiązań.

Pozycjonowanie obejmuje TOP10 wyników wyszukiwania w Google.pl, czyli zakres pozycji 1-5 oraz 6-10.  Dalsze pozycje strony na ustalone frazy kluczowe nie są premiowane i nie podlegają opłatom.

Najważniejsze etapy pozycjonowania:

U

Optymalizacja strony

 

l

Przygotowanie tematycznych treści

 

Zdobywanie linków

 

Po co tak na prawdę potrzebne jest pozycjonowanie?

Od dawna już nie wystarczy samo stworzenie i posiadanie strony w internecie. Jeżeli nikt nie będzie znał adresu strony, to nikt na nią nie trafi. Pozycjonowanie pomaga szybko i skutecznie zareklamować stronę w wyszukiwarce Google, dzięki temu potencjalni klienci, szukający usług z Twojej branży, zobaczą adres Twojej strony wysoko w wynikach wyszukiwania w wyszukiwarce, a to może przełożyć się bezpośrednio na zwiększenie liczby odwiedzin strony przez potencjalnych klientów i w efekcie większe zainteresowanie produktem lub usługą.

Przedstawione na stronie internetowej informacje, nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego

Call Now Button